Výber najpopulárnejších produktov


Dr. Nona


Izraelská kozmetika zostavená Dr. Nona Kuchina. Ako jedinej na svete sa podarilo vypestovať archebaktériu a zachovať ju živú v produktoch. Táto archebaktéria prežila 40 000 000 rokov a má silný regeneračný efekt na bunky tela.

Solaris
Pred a po opaľovaní, na popáleniny, protizápalový efekt, regenerácia mäkkých tkanív a pohmoždenín.

Halogel a Bambucké maslo
Na suchú problematickú pokožku so sklonom k šúpaniu.

Dynamický krém
Hydratuje a vyživuje pokožku, protizápalový efekt, starecké škvrny.

Balzam na očné vrásky
Hypoalergénny, uvoľňuje napätie z očí, prírodná forma liečby ľahkých zápalov očí a spojiviek.

Vianutra


Výnimočné 100% prírodné tekuté výživové doplnky vytvorené na základe najnovších poznatkov o vplyvoch výživy na aktivitu a zdravie človeka. Zložky produktov sú navrhnuté tak, aby spolupôsobením vytvárali mnohonásobne silnejší efekt. Navrhnuté vedcami zo Slovenska, certifikované a vyrobené v laboratóriach vo Švédsku a Kalifornií.

For Man a For Woman
Špeciálne zostavy pre mužské a ženské telo posiľňujúce vitalitu a imunitu. 150 vitamínov, minerálov a iných látok v jednej dávke a v tekutej chutnej forme. Chelátova väzba minerálov a stopových prvkov zabezpečí 95% vstrebateľnosť.

Flex Care
Pri zápaloch kĺbov a reumatických ochoreniach, výživa chrupaviek a platničiek a iné.

Beauty Care
Posilnenie vlasov, pokožky a nechtov. Pomocník pri psoriáze a iných ekzémoch.

Energy


Ponúka produkty zostavené na báze tradičnej čínskej medicíny, fytoterapie a aromaterapie. Okrem bylín a éterických olejov obsahuje vodu zo žriedla Podhájska.


Pentagram koncentrátov a krémov:
Vironal, Renol, Regalen, Korolen, Gynex
Všetky v komplexe posilujú imunitný systém a riešia jednotlivé orgánové skupiny. Zároveň k ním existujú špeciálne krémy, ktoré cez kožu, ako orgán s najväčšou plochou, podporujú vyliečenie vnútorného či vonkajšieho problému.

Drags Imun
Silný imunostimulant a jedna z foriem prírodného antibiotika, účinný aj na korona vírus. Bol preukázaný aj protirakovinový účinok.


Finclub


Výživové doplnky špičkovej a prísne kontrolovanej kvality z Fínska na báze starých receptúr a najnovších vedeckých poznatkov.

Bi-iomare immuno
Extrakt zo žraločej pečene. Pri autoimunitných ochoreniach a taktiež ako prírodná podpora pri liečbe rakoviny. Podpora funkcie kostnej drene a krvotvorby.

Ferrofortis B
Posiluje imunitu a dopĺňa železo. Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Fosfocaps
Zlepšuje pamäť a vyživuje pečeň.

Micelkaps
Má silný antioxidačný, antivirotický a antibakteriálny účinok. Pri HPV víruse, zlatom stafilokokovy. Využiteľný aj pri chemoterapiach a rádioterapiach.

Antibi
Silný antivirotický, antibakteriálny a antiparazitický účinok. Vyťahuje zápaly z tela.

Nastavenie produktov na mieru

Viac informácií o produktoch

zajka-art@gmail.com